5. dubna 2016

Soap Crafting (kniha)

Ahojte, všichni,

Dnešní post je o knize Soap Crafting, jijíž autorkou je Anne-Marie Faiola. Krátké představení její nové knihy Pure Soapmaking najdete zde.

Soap Crafting není novinkou na trhu s mydlářskými knihami, byla vydána v roce 2013. Avšak pokud jí nemáte, tak Vám také zase krátce představím tady.


Kniha je věnována výrobě mýdla za studena a bude zajímavá nejen pro úplné začátečníky ale také pro mírně pokročilé a třeba i pokročilé mydláře.

 


Kniha je rozdělena do dvou častí. První část je určena začínajícím)) jelikož obsahuje základy výroby za studena: popis technik a bezpečnostních prvků, nářadí a nástroje, základní vlastnosti olejů jak rostlinných tak éterických.


Druhá část je plná receptů a obsahuje témata: barvy, jak udělat formu z toho co je po ruce)), použití jídla ve mýdle za studena (avokádo, kokosové mléko, víno), doplňky v mýdle za studena (kafé, měsíček, jíly) , některé  techniky (mantra swirl, fire drop swirl a jiné).Kniha je v angličtině, má 239 stránek, já jsem objednávala jako vždy na BookDepository.Com.


Příjemného čtení a tvoření přeje,

Nasťa

Žádné komentáře:

Okomentovat